جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

این بنایی است که می‌ماند...

بنیاد نیکوکاری و فرهنگی سیدالشهداء «ع» (نسیم مهر) در ادامه خدمات گسترده و اثرگذار خود، کار احداث مجتمع بزرگ فرهنگی، تربیتی و آموزشی مهر هشتم ویژه کودکان بی‌سرپرست و ارائه خدمات اجتماعی به افراد نیازمند را در خیابان شهدای سرباز (محله یوسف‌آباد) آغاز کرده است.
این مجتمع یکی از بناهای ماندگار در دست احداث است که نویدبخش آینده‌ای روشن و امیدبخش برای کودکان و نوجوانان راوری می‌باشد، به‌ویژه کسانی که از نعمت پدر و مادر محروم هستند.
از آن‌ جا که احداث این مجتمع نقش بسیار مؤثری در ایجاد جامعه‌ای سالم و پویا و کاهش اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی دارد، بنابراین کسانی که می‌خواهند در یک کار خیر و ماندگار مشارکت کنند می‌توانند در حد توان به نام خود یا یکی از عزیزان از دست رفته‌شان در احداث بخشی از این بنای ارزشمند و ماندگار مشارکت کنند.

اهداف تاسیس مجتمع

05555

چگونه می‌توانیم در احـــداث این بنای ماندگار و ارزشمند سهیم باشیم

05556

نظارت حق شماست

05557

یکی از دغدغه‌های مهم برخی از مردم و خیرین برای کمک به مؤسسات و نهادهای خیریه، عدم اطمینان کافی از چگونگی و نحوه هزینه‌کرد این کمک‌ها است.
ما در این مؤسسه شرایطی فراهم آورده‌ایم که امکان نظارت و همراهی حامیان گران‌قدر بر روند اجرایی امور وجود دارد. بنابراین دستان سخاوتمندتان را به گرمی می‌فشاریم و حق بازدید و نظارت مستقیم شما را به دیده منت پذیرفته و نظرات و راهنمایی‌های ارزشمندتان را، سرلوحه کار خویش قرار خواهیم داد و همواره می‌کوشیم تا شایسته اعتماد شما باشیم.

کلیپ معرفی پروژه

گالری تصاویر پروژه