گردش علمی و حضور در جشن انقلاب

به مناسبت فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر وسالروز پیروزی انقلاب اسلامی به همت یکی از خیرین بزرگوار جشن پیروزی انقلاب به همراه جشن تولد 13 نفر از بچه­ های بنیاد نیکوکاری و فرهنگی سیدالشهداء(ع) در محل مرکز امام حسن مجتبی(ع) راور برگزار شد.

در این مراسم که با صرف نهار همراه بود به همه بچه­ ها جوایز ارزنده­ای ضمن اینکه به منظور تقویت روحیه­ ی نشاط و شادابی و افزایش اطلاعات و آگاهی فرزندان تحت پوشش بنیاد با بالگرد و چگونگی پرواز آن اردوی دو روزه علمی و تفریحی از تاریخ 18 لغایت 19 بهمن در پایگاه هوانیروز کرمان و پردیسان قائم کرمان برگزار شد.

پایگاه هوانیروز کرمان

19 بهمن سال 1357، به دنبال شایعات کودتای ارتش، نظامیان فداکار و متعهد نیروی هوایی به ملت پیوسته و با حضور در محضر رهبر انقلاب، سندی از حماسه و ایمان را به ثبت رساندند. این روز، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و ارتش بود و 19 بهمن هرسال به نام روز نیروی هوایی نام گرفت. با مساعدت و همکاری فراوان و قابل تشکر عوامل هوانیروز کرمان، فرزندان بنیاد نیکوکاری و فرهنگی سیدالشهدا (ع) پنج­شنبه هفته گذشته و در آستانه 19 بهمن، میهمان این بلند­پروازان چرخه آسمان بودند و از نزدیک با کارها و وظایف این عزیزان آشنا شدند.

در این بازدید 2 ساعته که جمعی از فرماندهان و درجه­ داران هوانیروز کرمان و مسئولان و مربیان بنیاد حضور داشتند، فرزندان این بنیاد در فضایی شاد و صمیمی، از نزدیک در نمایشگاهی با انواع وسایل نظامی، بالگردها، ابزارآلات داخلی بالگردها، ادوات حمل و غیره آشنا و پرواز بالگرد کبری را از نزدیک مشاهده کردند.

شهربازی

در ادامه برنامه­ ها، فرزندان بنیاد، ساعاتی را در یکی از مراکز تفریحی کرمان به شادی و خوشی گذراندند. حضور شوق برانگیز چند ساعته بچه­ ها در شهربازی ” سرزمین رویایی” خاطره شبی به یاد ماندنی را برای آن­ها رقم زد و گرمی بازی و فعالیت­ها سردی زمستان را از یاد آن­ها برد.

برنامه تفریحی پارک پردیسان قائم

به منظور رفع خستگی و تقویت روحیه نشاط و شادابی فرزندان بنیاد صبح روز پنجشنبه 19 بهمن ماه 1396 برنامه تفریحی- ورزشی در مسجد صاحب­الزمان(ع) کرمان برگزار شد. گردش و بازی در هوای ابری لحظات شادی را برای بچه ­ها رقم زد.

بازگشت به صفحه خبرها