بنیاد از نگاه دیگران

 

بنیاد از نگاه دیگران


هميشه دوست داشتيم از ديد افراد خارج از مجموعه، نگاهي نو به بنياد داشته باشيم تا نقاط قوت و ضعف كار را بهتر بشناسيم و در ارايه‌ي فعاليت‌ها، نوآور و خلاق رو به جلو پيش برويم. مسؤولان، دوستان و علاقه‌مندان از راه‌هاي دور و نزديك مي‌آمدند و مي‌رفتند  و هر كدام با نظراتشان روزنه‌اي جديد را به رويمان مي‌گشودند و در نهايت دست‌خطي برايمان به يادگار مي‌گذاشتند. برخي هم هنوز كه هنوز است با  تماس محبت آميز يا حضور معطرشان در اين مسير پر فراز و نشيب همراهمان هستند تا در راهي كه پيش گرفته‌ايم، مصمم‌تر از پیش‌ حركت نماييم.
و اينك گوشه‌اي از الطاف بازديدكنندگان:

موفقيت‌هاي چشمگير و انسان دوستانه‌ي شما را در کمک به كودكان و جوانان نيازمند راوري تبريك مي‌گويم و براي شما و همكاران آرزوي تندرستي و پيروزي بيشتر دارم.


پروفسور يحيي كمالي‌پور راوري،  استاد و رئيس بخش ارتباطات دانشگاه پوردو ايالت ايندياناي آمريكافعاليت‌هاي بنياد نيكوكاري و فرهنگي سيدالشهدا (ع) شاخص اصلي در امر تواناسازي كودكان براي داشتن آينده‌اي اميد بخش و تحقق ماده‌ي 28 پيمان نامه در امر آموزش‌هاي كاربردي و حرفه‌اي است. نوآوري در برنامه‌ها قابل تقدير است. 


دکتر سيامك زند رضوي، جامعه شناس و عضو هيأت علمي دانشگاه شهيد باهنر كرمان

 


اين بنياد در جهت اهداف خود موفقيت‌هاي بزرگي به دست آورده است. يقيناً اخلاص و بزرگي روح نيكوكاران و بنيان‌گذاران اين مجموعه زمينه‌ساز اين توفيق بوده است.


سيد حسين مرعشي، معاون سابق رئيس جمهور و نماينده‌ي مردم كرمان و راور در مجلس شوراي اسلامي

 


فعاليت‌هاي بنياد نيكوكاري فرهنگي سيد‌الشهداء (ع) و تلاش‌هاي حمايتي از دختران و پسراني كه تنها پناهشان بركات خداوندي است فعاليّتي بي‌نظير است در جهت احياي فرهنگ غني اسلام.


مهندس محمدرضا باهنر، نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي

 


خداي بزرگ را شاكر و سپاسگزاريم كه توفيق داد از نزديك شاهد ثمردهي عزيزاني باشم كه با ايمان و عشق و علاقه كمر همت بسته‌اند براي چنين خدمتي بزرگ. اميدوارم اجر همه را خداوند تبارك و تعالي عطا فرمايد و توفيق دهد كه اداره‌ي مجموعه را كماكان به نحو احسن تداوم بخشند.


مهندس محمد‌علي‌كريمي، استاندار اسبق كرمان و نماينده مردم كرمان و راور در مجلس شوراي اسلامياقدام خداپسندانه و ارزشمند شما فرصت مناسبي براي رشد و تعالي كودكان و نوجوانان فراهم آورده، فعاليت‌هاي پيشگيري از اعتياد اين بنياد قابل تقدير و تحسين است...اميد است كه سرمشق شيفتگان خدمت قرار گيرد...»


محمود وفايي، فرماندار اسبق شهرستان راور


«كسي كه يك نفر را احيا و زنده كند مثل اين‌كه همه‌ي جامعه را احيا نموده است و يك مصداق بارز آن فعاليت‌هاي بنياد نيكوكاري و فرهنگي سيدالشهداء(ع) است.  بنيادي كه به عنوان يك نمونه خوب مي‌تواند انگشت اشاره‌اي باشد براي همه‌ي كساني كه مي‌خواهند در ابعاد مختلف كار كنند. فعاليت‌هاي بنياد در ابعاد مختلف آموزشي، علمي، ورزشي، نشاط، فرهنگي، هنري، نمايشي و بحث اشتغال و كسب مهارت در زمينه‌هاي مختلف و بروز استعدادها قابل تقدير است.»


حجت‌الاسلام و المسلمين حاج آقا تويسركاني امام جمعه شهرستان راور«اينك كه با تأييدات خداوند متعال و احساس مسؤوليتي عميق نسبت به اجتماع انساني و كودكان و نوجوانان آسيب‌ديده گام‌هاي ارزشمندي براي نجات اين گل‌هاي نورسته و با طراوت از هجوم بادهاي مسموم و زهرآگين برداشته‌ايد و... زحمات بي‌شائبه‌ي شما ارج نهاده و مراتب تشكر و قدرداني اداره‌ي كل تربيت بدني استان كرمان را از فعاليت‌هاي سازنده و مؤثر شما اعلام مي‌نمايم...»


فتح‌الله نژادزماني، مدير كل اسبق تربيت‌ بدني استان كرمان

 


«... اين كار حركت خداپسندانه‌اي است كه بارقه‌ي اميد را در دل‌ها مي‌كارد...». از همه‌ي عزيزان در راور متشكريم، من غافلگير شدم...»


سيد نصرالله گنجعلي‌خاني، مدير كل  اسبق كميته‌ي امداد امام خميني(ره) استان كرمان

 


«اگر به دنبال تلطيف روح مي‌رويد چرا در كنار اين مردان و زنان فداكار كه عاشقانه وقت خود را براي حفاظت از انسانيت كودكان و نوجوانان معصوم گذاشته‌اند، نمي‌نشينيد؟ چرا به اين كودكان كه قرباني جهالت خانواده‌هاي خود شده‌اند و زندگي با اين خادمان را بر زندگي با پدر و مادر خود ترجيح داده‌اند، معاشرت نمي‌كنيد؟ من با تواضع كامل و با احساس كوچكي كامل بر دستان اين برادران خودم بوسه مي‌زنم و به خواهران محترمه با نگاه احترام مي‌نگرم. باشد كه در قيامت مرا شفاعت كنند.»


حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علي توكلي زاده راوری، مدیرکل دادگستری استان کرمان

 


«مجموعه‌ي شما عزيزان، يك مجموعه‌ي فرهنگی و تربيتي خوب و شاخص در شهرستان راور است. من به عينه مصداق شعر شيخ اجل سعدي شيراز را ديدم كه:


بـنـي‌آدم اعـضـــاي يك پيكـرنـد            كـه در آفرينـش ز يك گوهرنــد
چـو عضـوي به درد آورد روزگـار            دگـر عضـوها را نـماند قـرار
تـو كـز محـنت ديـگران بي غـمي            نشايـد كه نــامـت نهــند آدمي


سرتيپ ستاد منوچهر كرباسي‌زاده، فرمانده سابق قرارگاه عملياتي جنوب شرق كشورو فرمانده ارشد نظامي آجا در استان كرمان«مديريت صحيح و اصولي و كار تيمي منسجم و هماهنگ را مهمترين دلايل موفقيت و پويايي اين بنياد مي‌دانم»


دكتر سلاجقه، رئيس سابق دانشكده منابع طبيعي دانشگاه تهران و معاون دفتر جهاد کشاورزی


«... اين بنياد در مدّتي كوتاه كارهاي ارزنده‌اي انجام داده و فرصت شايسته‌اي جهت تحقق انديشه‌هاي والاي انساني فراهم آورده است. اميدوارم با صبر و بردباري در اين راه دشوار امّا مهم موفق باشيد...».


عباس دانشي، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان«من تصور مي‌كنم آموزش اين كودكان و ايمني آن‌ها قدمي بزرگ در جهت تغيير زندگي آن‌هاست. هر انساني كه بتواند به حقوق انساني آگاه شود و در جهت احقاق حق آنان تلاش كند آجري در بناي جهان است. من تلاش داوطلبانه و عاشقانه‌ي شما را ارج مي‌نهم و ايمان دارم كه پايه و اساس اين كار داوطلبانه، اعتقاد عميق شما دست‌اندركاران به حق زندگي مناسب براي همه‌ي انسان‌هاست.»


رؤيا اخلاص‌پور، پژوهشگر و عضو انجمن دوستداران كودك استان كرمان

 


«اين بنياد، بنياد عشق است، هيچ تعريف ديگري نمي‌تواند عظمت اين تفكر ناب را تعبير كند»


بهزاد خداويسي، بازيگر و كارگردان سينما و تلويزيون

 


«در مجموع اين بنياد توانسته است فرزندان را در محيطي صميمانه و گرم پذيرا شود و در جهت پرورش و امور تربيتي، فرهنگي، و درسي آنان كوشيده و موفقيت‌هاي قابل توجهي را كسب نمايد.»


جمعی از كارشناسان بهزيستي استان كرمان«كارهايي كه اينجا انجام شده قابل بحث دنيايي نيست، صفا و صميميت و اخلاص در همه‌جا موج مي‌زند، تلاش‌هايي كه انجام گرفته صادقانه است. اينجا همه با عشق كار مي‌كنند و من از ديدن اين فضا و صحنه‌ها احساس لذت كردم.»


دكتر اميررضا كشتكار، استاد دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران

 


«در ديدار با بنياد نيكوكاري و فرهنگي سيدالشهداء(ع) يكرنگي، عشق، عاطفه و دوستي بيش از هر چيز احساس مي‌شد. امروز يكي از روزهاي خوب زندگي من بود. ما جاهاي زيادي را ديده‌ايم، اما اين‌جا يك مجموعه پراكنده از نظر فيزيكي اما منسجم و هماهنگ از نظر تلاش و فعاليت است. توفيق بزرگي بود. اميدوارم بتوانم قطره‌اي كوچك در درياي خدمات انساني خالصانه و بدون چشم داشت باشيم.»


محسن پزشكي، معاون آسايشگاه خيريه سالمندان و معلولان و مدير مسئول ماهنامه كهريزك«ديدار شما بزرگواران و مهربانان، از باارزش‌ترين و زيباترين بازديدهاي بنده بود. از خداي بزرگ براي همه شما دوستان شكيبايي و پيشرفت در كارها را آرزومندم. نكته جالب توجه در فعاليت‌هاي اين بنياد، كارهاي متعدد، متنوع و جامع‌نگري است. نگاه مديريتي در اين بنياد نگاهي پيشرو است. تفويض اختيار و نظم به خوبي ديده مي‌شود. همواره آرزو داشتم چنين نگاهي در برخي مؤسسات ديگر نيز وجود داشت.»


دكتر شروان شعاعي استاد دانشگاه و مشاور امور سلامت آسايشگاه خيريه كهريزك تهران

 


«موفقيت اين مجموعه برايم حيرت‌آور و قابل تحسين است. شادابي چهره‌ي فرزندان عزيز، نشانگر تلاش و همّت شما در كليه‌ي ابعاد است...»


خانم قطبي، مشاور و مدرس دانشگاه

آمار سایت

بازدید امروز:32
بازدید دیروز:95
بازدید هفته:284
بازدید ماه:997
بازدید کل:69763

نماد اعتماد الکترونیکی

کانون هوادارن بنیاد

  1. با تکمیل فرم ذیل به کانون همراهان بنیاد بپیوندید.
  2. نام و نام خانوادگی:
    ورودی نامعتبر
  3. شماره همراه:
    ورودی نامعتبر
  4. تاریخ تولد:
    / / ورودی نامعتبر

عضویت در خبرنامه

معرفی سایت به دوستانآدرس بنیاد:

footer-contact-phone 32125792 - 034
footer-contact-mail این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
footer-contact-map

 

کرمان، بخش مرکزی، بلوار کشاورز ، کوچه کشاورز 9 ، بلوار کشاورز ، پلاک 0 ، طبقه هفتم